Po delší době konečně na dalším turnaji, tentokrát na hezkém a klidném hřišti u Terezína.

Štítky:

Hezkých 9 jamek na placce u městečka se smutnou historií stojí za návštěvu. Jedná se o kratší, ale velice záludné hřiště, kde vás může potrápit jak voda, ale tak stromy a někdy i velice hustý rough. Jamky jsou zábavné a člověka nenudí, ani když jde v jeden den devítku podruhé. Snad jen index některých jamek na přepočet hendikepu je zavádějící, alespoň pro mě osobně jsou zde jamky, které jsou mnohem těžší, než jak jsou hodnoceny. Za všechny devátá jamka je za mě nejtěžší, ale hodnocená tak rozhodně není.

Malá klubovna s pěknou terasou přesně zapadá do okolní krajiny a tím dokresluje pohodu, kterou na Vás místní hřiště dýchne.
K samotné hře snad jen to, že to nebyla taková katastrofa, i když bych to popsal jako bílá a černá. První devítka povedená a až na úvod milé překvapení. Za to druhá devítka moc radosti nepřinesla a spíš jsem vyhnal z polí všechny přítomné myši, z jezírek místní nutrie. Doufám, že jsem žádnou svým míčkem nezranil, občas jsem si říkal, jestli se u toho nezraním já sám. Ale co už, jak jsme si řekli ve flightu, přeci nebudeme hrát všechno v paru Když už si to platíme, tak ať nás každá rána vyjde co nejlevněji :-)… nicméně, pokud víte čím to je, tak si rád nechám poradit a zahraji obě devítky stejně. Předem děkuji za vaše návrhy a rady :-).