Také vás nebavilo ve svém mobilním telefonu studovat skoro až lupou výsledky jednotlivých turnajů v klasickém prohlížeči? Od teď již nemusíte. Česká golfová federace totiž připravila aplikaci, která všechny důležité informace nabídne v mobilu rychle a přehledně.

Novou mobilní aplikaci s názvem Česká golfová federace - TURNAJE si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu už dnes. Pokud jste však majiteli přístrojů s operačním systémem iOS, musíte ještě několik dnů počkat, neboť schvalovací proces aplikací trvá u Apple déle.

Nová mobilní aplikace ČGF nabízí kompletní turnajový servis včetně možnosti přihlašovat se či odhlašovat se z turnajů, nechybějí náhledy seznamů přihlášených hráčů, startovních listin a detailních výsledků.

Díky spolupráci se společností TeeTime byla vyvinuta aplikace, která dále vylepšuje služby Centrálního serveru ČGF.

Náhled aplikace

Pokud chcete mít stálý přehled o minulých, současných a hlavně budoucích golfových turnajích ve svém okolí či chcete vědět, jak si na fairwayích a greenech právě vedou vaši kamarádi a známí, určitě si novou mobilní aplikaci do svého telefonu stáhněte a vyzkoušejte ji.

Nativní aplikace pro jednotlivé platformy jsou dostupné na Google play, Download for Windows Phone a v dohledné době - po dokončení kontroly hotové aplikace - také na App Store. Při hledání z chytrého telefonu je ideální napsat "Česká golfová federace".

Samozřejmě nejde o konečnou podobu - aplikace Česká golfová federace - TURNAJE se bude dále vyvíjet a doplňovat. Pokud budete mít jakékoli připomínky, najdete nějakou chybu nebo budete mít užitečný nápad na zlepšení, napište na mobile@cgf.cz.