Po necelém roce jsme pro Vás znovu otestovali devítijamkové hřiště u Terezína, které se rozkládá v Litoměřické Kotlině, a byli jsme velice příjemně překvapeni.

Štítky:

Už při příjezdu na parkoviště v ranních hodinách jsme měli přesně „ten pocit “, že to bude krásný den plný golfu. Atmosféru, panující v golfovém resortu, dokresloval zvuk sekačky, kterou místní greenkeeper upravoval cvičné greeny vedle klubovny. Neměli jsme mnoho času, proto rychlé a bezproblémové vyřízení formalit v klubovně a šlo se na driving range.

Zde jsme byli překvapeni z velmi dobrého nápadu, a to že za dvacetikorunovou minci Vám automat vydá 15 míčku. Pro jednoho hráče na rozehrání ideální počet. Poté pár patů na čerstvě posekaném greenu a šlo se na týčko první jamky.

Kotlina Terezín (Foto: Golf Channel)

Na parkovém rovinatém hřišti není nouze o vodu z nedaleko protékající řeky Ohře a proto je hřiště krásně zelené i v letních měsících. Fairwaye výborně vysekané, greeny hezky udržované a příjemně rychlé. Jamky na sebe plynule navazují, proto je dojem ze hry ucelený.

Na své si přijdou jak „ranaři“ na jamkách číslo dvě a šest, tak techničtí hráči. Ti se „vydovádějí“ hlavně na jamkách tři a devět, kde je opravdu hodně vody.

Kotlina Terezín (Foto: Golf Channel)

Celá Terezínská devítka na nás působí velmi rozmanitě, na hřišti najdete vše, co by golfové hřiště tohoto ražení mělo obsahovat. Za příjemný peníz jak ve všední den, tak i o víkendu dostanete golfový zážitek, na který budete rádi vzpomínat a ještě raději se vracet. Jediná „chyba“ kterou Kotlina má, je že chybí dalších devět jamek.

Více informací na: www.golfkotlina.cz

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »