S koncem května se Golf Park Plzeň - Dýšina mění na Greensgate Golf & Leisure Resort, špičkové hřiště s dynamickým rozvojem zázemí, služeb a sportovních zážitků.

Dýšina, která patřila od roku 2004 mezi nejlepší česká hřiště s mezinárodní reputací, tak začíná po dvanácti úspěšných letech svou novou éru.

Změna názvu souvisí s významnou přestavbou hřiště. Díky prodloužení jedné z jamek se par hřiště zvýšil na 72, byly vybudovány nové greeny, odpaliště i bunkery. Stejně tak byly rozšířeny nové cvičné plochy pro trénování a vzniklo nové zázemí včetně ubytovacích kapacit.

„Měníme hřiště i služby, aby se zážitek pro golfisty stal jedinečným. Název Greensgate odkazuje k bráně do přírody, do zeleně i ke greenům, které patří mezi špičku v republice. Nová značka má za úkol podporovat náš další růst a budovat uznání na mezinárodní golfové scéně,“ vysvětluje ředitelka Martina Tvarůžková

Greensgate Golf&Leisure Resort

Novinky nečekají pouze na aktivní golfisty. Na Dýšině zvýšili ubytovací kapacity a připravují zajímavý projekt pro nehrající doprovod. Vše bude součástí projektu Greensgate. “Čekají nás další investice do rozvoje služeb volnočasového resortu, který bude sloužit nejen golfistům ale mnohem širší skupině lidí, kteří budou moci strávit více aktivního času v přírodě,” dodává Martina Tvarůžková

Hřiště se kromě pořádání mezinárodních turnajů pyšní také několika oceněními za nejlepší jamku (proslulá „ostrovní“ jedenáctka) a kvalitou služeb. Vysokou úroveň má také místní Golfová akademie - Česká golfová federace v roce 2016 vyhodnotila zde trénující mládež jako nejúspěšnější v České republice.

Tak neváhejte a vyzkoušejte „novou“ Dýšinu! Přejeme příjemný zážitek a hezkou hru.