Na rok 2018 Loreta vylepšila svá členství o dárky k pátému výročí a díky podzimnímu bonusu můžete hrát třeba již zítra se slevou 50%!

V roce 2018 oslaví Loreta Pyšely páté výročí otevření hřiště. Ke každému druhu členství tak na rok 2018 tak hráči dostanou dárek v podobě fee na Loretu. Bez nadsázky je tedy členství pro příští rok výhodnější, než kdy předtím. V Pyšelích vycházejí z oblíbené a léty prověřené nabídky členství.

Členství Swing za 1 550Kč
Pyšelský best seller mimo registrace v ČGF 2018, fee na osmnáct jamek zahrnuje nyní také dárkovou devítku a podzimní slevu 50% na greenfee.

Členství Swing PLUS za 3 990Kč
Loňská novinka v nabídce Lorety si rychle našla své příznivce a na příští rok nabízí mimo registrace v ČGF 2018, čtyři fee na osmnáct jamek a podzimní slevu 50% na greenfee.

Členství Premium na zkoušku za 25 000Kč
Vás nechá prožít na Loretě celou sezónu 2018 se všemi výhodami životního člena Premium bez toho, abyste se zavazovali vstupním poplatkem do klubu. Pokud se pro členství rozhodnete právě teď, můžete si přijít zahrát zdarma třeba již zítra!

Loreta Golf Club Pyšely

Prozkoumat nabídku Loreta Golf Clubu Pyšely se rozhodně vyplatí. Nabídka je přehledná a vyplnění on-line přihlášky a odeslání platby Vám zabere opravdu jen pár minut. A zítra již můžete hrát jako členové na pyšelském hřišti v krásných podzimních kulisách Posázaví.

PS: Na Loretě se hraje až do konce sezóny na špičkové greeny bez podzimní aerifikace!

www.loretagolf.cz / +420 606 602 422