Novinky pro ty nejmenší, které se připravují na brněnské Kaskádě. Plus Akce 1+1 v PRO Shopu.

Nové dětské hřiště

V současné době probíhá na Kaskádě výstavba nového dětského hřiště od firmy Bonita Group Service s.r.o. na Těšit se můžete na komplex herních prvků, které zahrnují lanovou pyramidu, houpačky se skluzavkou, prolézací tunel, pískoviště a posezení.

Akce 1+1 zdarma
Od soboty 9. června jsme pro Vás připravili zajímavou letní akci v našem PRO shopu: pokud si zakoupíte jeden kus oblečení za plnou cenu, další kus oblečení máte zcela zdarma. Akce se týká pouze označeného zboží a je časově limitovaná, proto neváhejte a stavte se do našeho PRO Shopu na Kaskádě.

Letní příměstský a pobytový tábor na Kaskádě

Káskáda Golf Academy připravila golfové kempy, které jsou určeny pro děti od 4 let a to jak pro začátečníky, tak pokročilé mladé golfisty. Konají se v červenci a v srpnu přímo na Kaskádě. Zájemce o golf povedou profesionální trenéři, kteří je během čtyř nebo pěti dnů naučí základy této hry, případně jejich dovednosti zdokonalí. V ceně kempu je zahrnuto celodenní stravování a také půjčení golfového vybavení, pokud děti nemají vlastní. Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme, aby rodiče své děti přihlásili co nejdříve. Přihlašovat se můžete na tomas.kroupa@golfbrno.cz, tel.: 541 511 704, 734 418 880.